دکورپرداز
دکور پرداز

بورس تحمل عرضه ها را نداشت ریزش ۱۶۲۹ واحدی شاخص کل

بورس تحمل عرضه ها را نداشت ریزش ۱۶۲۹ واحدی شاخص کل

به گزارش دکور پرداز، شاخص کل بورس در پایان معاملات چهارشنبه با ریزش ۱۶۲۹ واحدی مواجه گردید.به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر، شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با ریزش بیشتر از ۱۶۲۹ واحدی مواجه گردید، اما نکته مهم حفظ حمایت ۲ میلیون و ۲۰۷ هزار واحد بود که امروز انجام شد.
ارزش معاملات خرد عدد ۴، ۹۹۹ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی، ۱۸% و نسبت به میانگین ماهانه ۱۶% کاهش داشته است.
در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۳۱۹ میلیارد تومان را نشان داده است. امروز هم روند خروج نقدینگی حقیقی برای دومین روز متوالی با ثبت رقم ۳۶۲ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته بر شدت خروج هم نسبت به میانگین ماهانه افزوده شده است.
برآیند معاملات صندوق های درآمد ثابت هم در یک هفته گذشته حاکی از ۱، ۰۲۹ میلیارد تومان خروج نقدینگی حقیقی از این صندوق ها است. خروج نقدینگی از این صندوق می تواند نکته مثبتی برای بازار سهام باشد. اما صندوق های درآمد ثابت امروز شاهد ۹۸ میلیارد تومان ورود نقدینگی بوده اند.
ارزش صف های خرید ۱۲۰ میلیارد تومان است که کاهش ۶۵ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی را نشان داده است. این در شرایطی است که ارزش صف های فروش با افزایش ۹ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده ۲۷۴ میلیارد تومان قرار دارد.

1402/10/01
13:39:14
0.0 / 5
232
تگها: بازار
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد