دکورپرداز
دکور پرداز

ماجرای گفت و گوی ساختگی رونالدو در تلویزیون چه بود؟

ماجرای گفت و گوی ساختگی رونالدو در تلویزیون چه بود؟

دکور پرداز: تهیه کننده و مجری «نسیمیشو» درباره ی گفت و گوی ساختگی رونالدو با بهره گیری از هوش مصنوعی که حاشیه هایی را برای این برنامه و همین طور تلویزیون در پی داشت، توضیحاتی را ازائه کرد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، پرهام عمرانی، تهیه کننده و مجری برنامه «نسیمیشو» درباره ی آیتم «اون ور آب» و گفت و گوی ساختگی با رونالدو اظهار داشت: در اتاق فکر برنامه بخشی را به عنوان «اون ور آب» با اجرای پدرام ابدان طراحی کردیم تا از اتفاقات جدید دنیای هوش مصنوعی با افراد مشهور گفتگو داشته باشیم. به سبب این که ما نمی توانیم با چهره های خودمان شوخی نماییم، تصمیم گرفتیم به کمک هوش مصنوعی گفت وگوهای متفاوت و بامزه داشته باشیم و قسمت اول را با رونالدو شروع کردیم.
او افزود: این آیتم به سبب این مساله طراحی شده که یکسری حرف ها و کنایه ها که شخصیت های واقعی نمی توانند بازگو کنند را شخصیت های غیرایرانی مطرح کنند؛ عناوینی که کسی توقع ندارد از آن شخصیت این حرف ها را بشنود. در ضمن طراحی و تولید این آیتم فرآیند سختی دارد. با توجه به این که هر قسمت برنامه به یک موضوع می پردازد، شخصیت گفتگو «اون ور آب» هم برمبنای همان موضوع خواهد بود.
منبع:

1402/10/04
08:22:16
0.0 / 5
355
تگها: تولید , طراحی
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد