دکورپرداز
دکور پرداز
به مناسبت دهه مبارك فجر؛

معرفی ۳ محصول جدید بانکداری دیجیتال بانک کشاورزی

معرفی ۳ محصول جدید بانکداری دیجیتال بانک کشاورزی

دکور پرداز: دکور پرداز: بانک کشاورزی هم زمان با دهه مبارک فجر، سه محصول جدید بانکداری دیجیتال خود شامل کیف پول نوینکست، پلت فرم کالای ایرانی و پلت فرم پالیز مارکت را معرفی نمود.به گزارش دکور پرداز به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، این بانک با طراحی و اجرای این سه محصول جدید، از یک سو در راه تحقق سند تحول دیجیتال در اکوسیستم بانکداری کشور، همسو با فناوری روز در حوزه بانکداری، گام برداشته تا دسترسی مشتریان به خدمات متنوع بانکداری را تسریع و تسهیل بخشد؛ و از طرف دیگر در امتداد پشتیبانی از تولیدکنندگان داخلی و نیز رسالت بانک کشاورزی در پشتیبانی از زنجیره تامین محصولات کشاورزی و تحکیم زیرساخت های امنیت غذایی کشور، اقدام موفقیت آمیز و اثرگذاری داشته است.
بر اساس این گزارش، «کیف پول دیجیتال نوینکست» یک کیف پول نقدی، اعتباری و چند جیبی است که با دارا بودن جیب های ریالی، جیب اوراق تعهد دیجیتال، جیب تسهیلات، جیب تخفیف و جیب کالابرگ، سبب کاهش هزینه بار تراکنش های ریز مقدار در شبکه بانک، افزایش سرعت معامله تجاری، اشتراک گذاری ابزار پرداخت بین اعضای زیست بوم اقتصاد دیجیتال کشور و در مجموع افزایش رضایتمندی و بهبود تجربه مشتری از فضای پلت فرم خواهد شد. پذیرندگان نیز می توانند با بهره بردن از جامعه دارندگان کیف پول دیجیتال نوینکست نسبت به توسعه بازار خود اقدام و از امکانات این کیف پول برای افزایش مشتریان خود بهره گیرند. نسخه تحت وب کیف پول نوینکست هم اکنون در محیط عملیاتی و به آدرس https: //wallet.bki.ir قرار گرفته و ضمن هم پیمانی با پلت فرم پالیز به عنوان بستر مدیریت زنجیره تامین بانک کشاورزی بصورت نقدی و اعتباری در دسترس عموم قرار دارد. همین طور به زودی نسخه موبایل اپلیکیشن نوینکست، دسترسی در سوپر اپلیکیشن باران، دستگاه های کارتخوان، سندباکس و نیز هم پیمانی با سایر کیف پول ها و پلت فرم ها در اختیار مشتریان بانک کشاورزی قرار خواهد گرفت.
این گزارش می افزاید: بانک کشاورزی در امتداد پشتیبانی از تولید داخلی، نسبت به ایجاد پلت فرم تجارت الکترونیک «کالای ایرانی» با رویکرد فروش کالا و خدمات تمام ایرانی برای مشتریان این بانک اقدام نموده است. در این پلت فرم مشتریان می توانند با بهره بردن از خدمات پرداخت آتی و نیز گرفتن تسهیلات، نسبت به خرید از این پلت فرم اقدام نمایند. این پلت فرم به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دسترس مشتریان بانک کشاورزی قرار خواهد گرفت.
همچنین بانک کشاورزی در امتداد اهداف مدیریت زنجیره تامین بخش کشاورزی و در پی راه اندازی پلت فرم پالیز، بخش بازارگاه این زیست بوم را تحت عنوان «پالیز مارکت» با هدف تسریع و تسهیل دسترسی مشتریان به خدمات و محصولات بخش کشاورزی و همین طور پشتیبانی از فعالان کوچک مقیاس و خرده فروشان بخش کشاورزی و صنایع وابسته، ایجاد و راه اندازی کرده است. شایان ذکر است، پلت فرم پالیز، به عنوان بستر مدیریت زنجیره تامین بخش کشاورزی از تولید کنندگان تا مصرف کنندگان نهایی است به نحوی که بانک کشاورزی در رکن ضامن نسبت به تامین مالی زنجیره اقدام و اهداف حاکمیتی بخش کشاورزی را در زنجیره ها و مفاهیم کشاورزی قراردادی دنبال می کند. این پلت فرم در نشانی https: //scm.bki.ir در دسترس فعالان بخش کشاورزی قرار دارد.


منبع:

1402/11/17
09:01:27
0.0 / 5
177
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد