دکورپرداز
دکور پرداز

مشمولان نمی توانند وارد سامانه سهام عدالت شوند!

مشمولان نمی توانند وارد سامانه سهام عدالت شوند!

دكور پرداز: درحالیكه حدود چهار روز از معرفی یك سامانه برای نشان دادن ارزش واقعی سهام عدالت گذشته است، خیلی از سهام داران برای ورود به این سامانه گرفتار مشكل هستند و اطلاعات آنها در سامانه تایید نمی گردد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، بعد از آغاز آزادسازی سهام عدالت، اعلام گردید مشمولانی که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود برگزیده اند می توانند با رفتن به درگاه اینترنتی WWW.SAHAMEDALAT.IR اطلاعات صورت وضعیت دارایی سهام عدالت را مشاهده کنند.
در این راستا، افرادی که ارزش سهام عدالت آنها ۴۹۲ هزار تومان است، بر مبنای قیمت های همان روز (نهم خردادماه) ارزش واقعی سهام عدالت آنها در حدود ۴۲ شرکت، هفت میلیون و ۶۸۰ تومان بود یا ارزش واقعی سهام عدالت فردی که ارزش سهامش ۴۹۰ هزار تومان است، در این تاریخ هفت میلیون و ۸۳۰ هزار تومان محاسبه شده بود.
در این راستا اعلام گردید فرد زمانی می تواند کد ورود به سامانه را از راه پیامک دریافت کند که شماره تلفن همراه به نام خودش سند خورده باشد.
همچنین والدین مشمولانی که به سن قانونی نرسیده اند هم باید با ثبت اطلاعات فرزند خود در سجام (SEJAM.ir) و ثبت شماره خودشان بعنوان سرپرست فرد، بتوانند وارد درگاه اینترنتی سهام عدالت برای مشاهده ارزش واقعی سهام فرزند خود شوند.
اما این مباحث درحالی مطرح می شود که این روزها خیلی از مشمولان همه موارد مذکور را رعایت کرده اند، اما باز هم نمی توانند وارد این درگاه اینترنتی شوند.
در این راستا، پیگیری های ایسنا جهت بررسی مشکل مذکور هنوز به نتیجه نرسید و هنوز معلوم نیست دلیل اصلی اینکه مشمولان نمی توانند وارد سامانه شوند، چیست.
منبع:

1399/03/13
23:04:19
5.0 / 5
2936
تگها: طلا , قیمت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد