دکورپرداز
دکور پرداز
بهادری جهرمی در حاشیه جلسه هیات دولت:

۷۵ درصد مشمولین از طرح کالابرگ الکترونیکی استقبال کردند

۷۵ درصد مشمولین از طرح کالابرگ الکترونیکی استقبال کردند

به گزارش دکور پرداز، سخنگوی دولت اظهار داشت: 75 درصد مشمولین از طرح کالابرگ الکترونیکی استقبال کردند که آمار بیش از 15 میلیون خانوار را دارد و نشان میدهد طرح مورد استقبال بالایی قرار گرفته است.به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه امروز چهارشنبه (۹ اسفند ۱۴۰۲) هیأت دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه هیأت دولت امروز گزارش های مختلفی از جانب اعضای محترم کابینه ارائه شد که باتوجه به نزدیکی نوروز و سفرهای نوروزی مردم ستاد سفر جلسات خودرا از شنبه آینده شروع خواهدنمود.
وی اضافه کرد: نخستین جلسه ستاد سفر با حضور نمایندگان همه دستگاه های ذی ربط که حدود ۲۴ دستگاه در رابطه با خدمت گذاری سفرهای نوروزی هستند، جلسه خودرا با دبیر خانه وزارت میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری شروع خواهدنمود.
سخنگو دولت اشاره کرد: همین طور در ادامه جلسه هیأت دولت گزارشی که وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در جلسه هیأت وزیران ارائه کرد، از استقبال گسترده مردم از طرح کالا برگ الکترونیکی حکایت داشت. مطابق گزارش امروز، حدود ۷۵ درصد مشمولین از این طرح استقبال کردند که یعنی بیش از ۱۵ میلیون خانوار از این طرح استقبال کردند، که نشان میدهد طرح مورد استقبال بالایی قرار گرفته است.
بهادری جهرمی اظهار داشت: گزارش بعدی که در هیأت دولت ارائه شد، از جانب رییس کل محترم بانک مرکزی بود که طبق آن گزارش اعلام نرخ تورم تولید کننده بود. الحمد الله باز هم نرخ تورم تولید کننده شیب کاهشی خودرا حفظ نموده و با سیر نزولی به ۲۸ درصد رسیده است، تورم نقطه به نقطه ماهانه به ۱.۲ درصد رسیده است که همچون اخبار امید آفرین بود.


منبع:

1402/12/10
09:12:50
0.0 / 5
241
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد