دکورپرداز
دکور پرداز

وضعیت جسمی منوچهر والی زاده در بیمارستان

وضعیت جسمی منوچهر والی زاده در بیمارستان

به گزارش دکور پرداز، دوبلور پیشکسوت به دلیل عارضه تنفسی امروز (۱۴ اسفند ماه) در بیمارستان بستری شده است و تحت مراقبت های پزشکان قرار دارد.


فرشید شکیبا مدیر واحد دوبلاژ سیما در گفت وگویی با ایسنا، ضمن تشریح وضعیت این دوبلور پیشکسوت بیان نمود: با هماهنگی رئیس مرکز بهداشت صداوسیما گروهی به منزل آقای والی زاده اعزام شدند و بعد از بررسی و معاینه ایشان را به بیمارستان منتقل کردند که تحت مراقبت قرار بگیرند. ایشان سابقه بیماری نداشتند و هم اکنون شرایط و وضعیت عمومی جسمی شان خوب است اما به علت مشکلات تنفسی باید تحت مراقبت باشند.
به قول مدیر واحد دوبلاژ سیما، منوچهر والی زاده که در این مدت برای آثار نورزی با واحد دوبلاژ همکاری داشته، هفته پیش هم برای دوبله یکی از فیلمهای نوروزی قرار بود به واحد دوبلاژ برود اما به علت مشکل تنفسی این اتفاق نیفتاد.
شکیبا تصریح کرد که منوچهر والی زاده یک الی دوروز آینده از بیمارستان مرخص خواهد شد.


والی زاده به تازگی در مراسم تشیع و خاکسپاری زنده یاد پرویز ربیعی حاضر شده بود و در گفت وگویی با ایسنا اظهار داشته بود: تقریبا همه همکاران قدیمی مان در مراسم استاد ربیعی حضور داشتند و ایشان را بدرقه کردند. با وجود هوای سرد من خودم واقعاً شرایط مناسبی نداشتم اما نمی توانستم هم نروم. ما سال ها در کنار هم بودیم، در کنار هم خندیدیم، بی پول بودیم، با پول بودیم. هرچه که بودیم با هم بودیم و استاد ربیعی از دوستان قدیمی ام بود روحشان شاد.
منوچهر والی زاده در بخشی از صحبت هایش اظهار داشته بود: وقتی با این سن و سالمان محبت های شما را می بینیم عمرمان دوچندان می شود که هنوز ما را از یاد نبرده اید و همیشه به یاد ما هستید. به کار ما احترام می گذارید و برایتان مهم می باشد. کارهای ما را گزارش می کنید و احوال پرسمان هستید و ما به همین محبت ها دلگرمیم.
منبع:

1402/12/15
07:19:00
0.0 / 5
223
تگها: فرش , منزل
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد