دکورپرداز
دکور پرداز

اعلام نتایج دومین حراج سکه طلا مرکز مبادله ایران

اعلام نتایج دومین حراج سکه طلا مرکز مبادله ایران

دکور پرداز: دومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران امروز برگزار و از مجموع 72 هزار و 596 سکه ثبت سفارش شده، 10 هزار و 5 قطعه ربع سکه با میانگین قیمت 12 میلیون و 588 هزار تومان به متقاضیان اختصاص داده شد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از مدیریت ارتباطات مرکز مبادله ایران، با توجه به استقبال متقاضیان جهت شرکت در حراج سکه مرکز مبادله ایران، حراج های بعدی روزهای شنبه (۱۹ اسفندماه)، یکشنبه (۲۰ اسفندماه) و دوشنبه (۲۱ اسفندماه) برگزار می شود و آگهی آنها بزودی منتشر می شود.

گفتنی است، در نخستین حراج سکه مرکز مبادله ایران از مجموع ۱۲ هزار و ۸۷۷ قطعه ربع سکه ثبت سفارش شده، یکهزار و ۱۱۸ قطعه سکه با میانگین قیمت ۱۱ میلیون و ۵۴۸ هزار تومان به متقاضیان اختصاص داده شد.

متقاضیانی که پروسه احراز هویت را با موفقیت انجام داده اند، جهت شرکت در حراج های بعدی نیازی به احراز هویت مجدد ندارند و سایر متقاضیان شرکت در حراج، از امروز می توانند پروسه ثبت نام و احراز هویت و واریز وجه به کیف پول خودرا برای شرکت در حراج روز شنبه انجام دهند. با توجه به تقاضای موجود پیشنهاد می شود این دسته از متقاضیان با زمان بندی مناسب مبادرت به طی پروسه اعلامی کنند.

گفتنی است، به متقاضیانی که در حراج امروز چهارشنبه ۱۶ اسفندماه ربع سکه اختصاص داده شده، از راه پیامک اطلاع رسانی خواهد شد. در ضمن متقاضیانی که واریز وجه به کیف پول خود انجام داده اند، در صورتیکه مایل به شرکت در حراج های بعدی هستند، نیازی به استرداد وجه ندارند.

1402/12/19
13:09:12
0.0 / 5
199
تگها: طلا , قیمت
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد