دکورپرداز
دکور پرداز
دبیر ستاد سفر اعلام كرد

رکوردزنی مازندران و کاهش سفرهای نوروزی

رکوردزنی مازندران و کاهش سفرهای نوروزی

به گزارش دکور پرداز، دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از کاهش سفرها در آغاز تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ اطلاع داد و به مسافرانی که قصد سفر به قشم، کیش، هرمز و دیگر جزایر جنوبی را دارند، سفارش کرد با عنایت به شرایط نامساعد جوی، قبل از حرکت، وضعیت بنادر را بررسی نمایند.


مصطفی فاطمی، مدیرکل توسعه گردشگری داخلی و دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در رابطه با آخربن وضعیت سفرهای نوروزی تا پایان دومین روز فروردین ماه ۱۴۰۳ به ایسنا اظهار داشت: حجم سفرهای نوروزی در خیلی از استان ها کاهشی بوده است، البته به جز سه استان سیستان و بلوچستان، فارس و هرمزگان، که با رشد سفر رو به رو شده اند.
او افزود: در استان فارس، ظرفیت اقامتگاه های شهر شیراز تا ۱۰۰ درصد تکمیل شده است. در استان کردستان هم اقامتگاه های شهر های مریوان و بانه تکمیل ظرفیت شده اند و بهتر است مسافران شهر های دیگر را برای اسکان جایگزین کنند.
مدیرکل توسعه گردشگری همینطور اظهار داشت: رکورد بیشترین اقامت های نوروزی کماکان در اختیار استان مازندران است.
دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در ادامه ضمن اشاره به شرایط جوی در سواحل جنوبی، به مسافران کیش، قشم، هرمز و سایر جزیره های جنوبی تصریح کرد که با عنایت به بسته بودن بنادر «آفتاب» و «چارک» به علت شرایط نامساعد جوی، قبل از حرکت از راه شماره گویای ۰۷۶۴۵۷۷ از وضعیت بنادر اطلاع کسب کنند.
فاطمی همینطور اظهار داشت: تقاضا می شود از هرگونه تردد با شناگرهای غیرمجاز، با عنایت به جو ناپایدار دریا، جدا خودداری شود.1403/01/03
12:56:00
0.0 / 5
192
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد