دکورپرداز
دکور پرداز

دعوت سازمان سینمایی برای همدلی و همصدایی با ملت فلسطین

دعوت سازمان سینمایی برای همدلی و همصدایی با ملت فلسطین

دکور پرداز: سازمان سینمایی، از جامعه فرهنگی و سینمایی کشور دعوت کرد همزمان با روز قدس با ملت مظلوم و رنج کشیده فلسطین همصدا شوند.


به گزارش دکور پرداز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی؛ در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس بمنظور همصدایی با ملت مظلوم فلسطین به ویژه همدردی و همراهی با مردم بی پناه غزه؛ سازمان سینمایی کشور با صدور اطلاعیه ای از جامعه فرهنگی و سینمایی کشور دعوت کرد تا همزمان با روز قدس، با این ملت مظلوم، همصدا و همدل شوند.
در این اطلاعیه آمده است: جهان، چشم انتظار تغییر سرنوشت ملت فلسطین و احقاق حقوق این مردم مظلوم و بی پناه است، سال هاست که ملت فلسطین در سایه چشم پوشی و بی تفاوتی سازمان های بین المللی و مجامع حقوق بشری مدعی؛ با حمایت قدرت های استکباری از رژیم غاصب صهیونیستی، آواره و کشته می شوند. خانه ها، مدارس، مساجد و بیمارستان ها، ویران می شوند و شدیدترین فجایع در این بخش از جغرافیای زمین به وقوع می پیوندد.
حالا، رژیم غاصب صهیونیستی بیش از همیشه، با جنایات ضدبشری، اقدامات تروریستی و کشتار زنان، کودکان و کهنسالان؛ و بمباران بیمارستان ها، مدارس و منازل شهروندان فلسطینی و تجاوز به خاک دیگر ملل و زیرپاگذاشتن مقررات بین المللی، ماهیت واقعی و خوی تجاوزگری خویش را آشکار نموده است تا جایی که حتی، از طرف جامعه بین الملل با انتقادات شدید روبرو می شود و صدای اعتراض هنرمندان، روشنفکران و متفکرین، از این حجم از بی رحمی، قساوت، کودک کشی، نسل کشی، تعرض به زنان و بی عدالتی بلند شده، وقت آنست تا جامعه هنری و سینمایی کشور، با همان روحیه عدالتخواه، آزادگی و تعهد همیشگی، با موج عظیم دادخواهی برای احقاق حقوق این ملت مظلوم همراه‎ تر و منسجم تر شوند.
بی تردید، جامعه هنری و سینمایی کشور، با تعهد و پیوند ذاتی خویش به هنر و تفکر مقاومت در مقابل استکبار و بی عدالتی، همیشه، با جنبش های ضدصهیونیستی در منطقه و جهان و با ملت فلسطین، هم صدا و همراه بوده اند، و بارها، در بیانیه ها، پویش ها، آثارهنری و موضع گیری های فردی و گروهی و صنفی هنرمندان و سینماگران شاهد این تفکر و روحیه ضدصهیونیسم بوده ایم.
امروز که گستره فجایع ضدبشری و جنایات این رژیم جعلی و متجاوز وسیع تر شده، لازم است جامعه هنری و سینمایی، همگام با سایر اقشار جامعه همزمان با روز جهانی قدس ضمن ابراز نفرت از هرگونه تفکر استکباری و زیاده خواهی صهیونیسم از حقانیت ملت مظلوم فلسطین و مردم بی دفاع غزه حمایت کنند.
منبع:

1403/01/16
17:28:37
0.0 / 5
172
تگها: خانه , سازمان , طلا
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد