دکورپرداز
دکور پرداز

نحوه فعالیت بانك ها و صرافی ها از امروز

نحوه فعالیت بانك ها و صرافی ها از امروز

دكور پرداز: به دنبال آغاز تعطیلات دو هفته ای از امروز، لازم است بدانید كه بانك ها و صرافی های سراسر كشور تعطیل نمی شوند و همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، با تعطیلی دو هفته ای در امتداد اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و بمنظور پیش گیری از انتشار ویروس کرونا، کارهای مردم، صنوف، فعالان اقتصادی و...، متوقف یا محدود شده است که در این بین بررسی فعالیت بانک ها بعنوان مکانی حائز اهمیت برای مردم در زمینه امور اقتصادی آنها در این روزها نشان میدهد که هم بانکهای دولتی و هم بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی باز و فعال می باشند.
اما بانک ها در شهرهای با هشدار قرمز به صورت نوبتی با حداکثر ۵۰ درصد از کارکنان خود و در شهرهایی با هشدار نارنجی به تعداد دو سوم کارکنان خود فعالیت می نمایند. همچنین، در سایر شهرها نیز با حضور ۱۰۰ درصدی کارکنان به ارائه خدمات بانکی اقدام می کنند.
در این بین ساعت کاری بانک ها نیز تغییری نکرده است و مشتریان می توانند در ایام هفته از ساعت ۸ تا ۱۴ و در پنجشنبه ها تا ساعت ۱۲: ۳۰ از خدمات بانکی حضوری استفاده کنند.
همچنین، فعالیت صرافی ها تعطیل نشده است و صرافی های سراسر کشور با ۵۰ درصد از کارکنان خود به فعالیت خود در این روزها ادامه می دهند.
منبع:

1399/09/01
16:10:50
5.0 / 5
1245
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد