دکورپرداز
دکور پرداز
مدیر اداره اعتبارات بانك مركزی خبر داد

واریز وام یك میلیونی به اولین گروه یارانه بگیران بدون درآمد ثابت

واریز وام یك میلیونی به اولین گروه یارانه بگیران بدون درآمد ثابت

به گزارش دکور پرداز مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی از واریز وام یک میلیون تومانی به اولین گروه یارانه بگیران بدون درآمد ثابت اطلاع داد.به گزارش دکور پرداز به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی، شهرزاد دانشمندی، مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی اظهار داشت: حسب مصوبات اخیر ستاد ملی کرونا مقرر شد تسهیلات یک میلیون تومانی به سرپرستان خانوار یارانه معیشتی بگیر که فاقد درآمد ثابت هستند، پرداخت گردد.
دانشمندی اضافه کرد: این افراد با ارسال پیامک به «وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی» شناسایی و دسته بندی و اسامی شأن به سازمان هدفمندی ارسال می شود و متعاقباً به نظام بانکی به منظور پرداخت تسهیلات معرفی می گردند.
وی خاطرنشان کرد: روز گذشته اولین فهرست این افراد که چهار میلیون و ۵۱۵ هزار و ۶۵۱ نفر بودند، دریافت شد، که با ۱۴۷ هزار و ۲۹۲ یارانه بگیران قبلی که جامانده بودند مجموعاً به چهار میلیون و ۶۶۱ هزار و ۱۵ نفر تسهیلات یک میلیون تومانی پرداخت گردید که از محل یارانه معیشتی طی ۳۱ قسط ۳۵ هزار تومانی تسویه خواهد شد.
به گفته دانشمندی در صورت ارسال فهرست یارانه بگیران معیشتی بعدی که فاقد درآمد ثابت هستند از جانب «وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی» در مراحل بعدی تسهیلات یک میلیون تومانی به افراد جدید هم تعلق خواهد گرفت.
مقام مسئول بانک مرکزی ضمن اشاره به تسهیلات یک میلیون تومانی پرداخت شده در مراحل قبلی اظهار داشت: بر مبنای مصوبات ستاد ملی کرونا تابحال ۲۱ میلیون و ۴۲۱ هزار و ۸۶۳ نفر از یارانه بگیران مشمول دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی شدند که اقساطش از محل یارانه هایشان کسر می شود. این تسهیلات طی پنج مرحله در تیر و مرداد ماه سالجاری پرداخت شده است.


منبع:

1399/09/15
13:27:52
5.0 / 5
1095
تگها: سازمان
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد