دکورپرداز
دکور پرداز
نظری:

بطور قطع لایحه بودجه یك هزار و چهارصد باید اصلاح گردد

بطور قطع لایحه بودجه یك هزار و چهارصد باید اصلاح گردد

یک عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن اینکه لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ را نیازمند اصلاحات جدی دانست، در نظر گرفتن فروش ۲ ملیون و ۳۰۰ هزار بشکه نفت برای سال آینده را غیر کارشناسی خواند.


سید غنی نظری خانقاه در گفت و گو با ایسنا ضمن اشاره به کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ را بسیار ضعیف می دانم؛ مواردی که در این لایحه طرح شده تورم زا است، پول پاشی و استقراض از بانک مرکزی و مقروض ساختن دولت بعدی همچون مواردی است که سبب شده من با کلیات این لایحه مخالف باشم.
وی ادامه داد: در نظر گرفتن فروش ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه نفت کاملا غیر کارشناسی است؛ این گونه فروش نفت را تعیین می کنند آن هم در حالیکه ما حالا توانایی فروش ۵۰۰ هزار بشکه نفت را هم نداریم، خودشان می دانند این کار شدنی نیست و مبحث استقراض از بانک مرکزی را طرح می کنند.
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس افزود: باید از آقای نوبخت پرسید که تعیین قیمت ارز به این شکل در لایحه بودجه امکان پذیر است یا خیر؟ مجلس شورای اسلامی نسبت به تک تک این موارد بررسی خویش را انجام خواهد داد؛ بطور قطع ما این لایحه را قبول نداریم، لایحه بودجه باید اصلاح گردد اگر این لایحه اصلاح نشود نمی تواند به رفع مشکلات کشور کمک نماید.
منبع:

1399/09/18
17:18:08
5.0 / 5
1028
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد