دکورپرداز
دکور پرداز
یك مقام مسئول اعلام كرد:

دریافت تسهیلات سهام عدالت غیرحضوری است

دریافت تسهیلات سهام عدالت غیرحضوری است

به گزارش دکور پرداز یک مقام مسئول در نظام بانکی اعلام نمود: همه مراحل دریافت تسهیلات با وثیقه سهام عدالت و عرضه کارت اعتباری، غیرحضوری و الکترونیکی انجام می شود.به گزارش دکور پرداز به نقل از صدا و سیما، محمدعلی محمودزاده، یک مقام مسئول در نظام بانکی عنوان کرد: امکان عرضه تسهیلات به سهامداران عدالت تا سقف ۵۰ درصد ارزش این سهام در بانک های عامل فراهم گشته است که بر این اساس این تسهیلات حدود ۵ تا ۱۰ میلیون تومان خواهد بود.
وی اضافه کرد: افرادی که حساب بانک های عامل تعیین شده را بعنوان حساب در رابطه با سهام عدالت خود معرفی کرده اند، می توانند از راه نرم افزار طراحی شده برای ثبت نام و دریافت تسهیلات اقدام نمایند.
این مقام مسئول اظهار داشت: در این فرایند، احراز هویت از راه تصویر زنده فرد ثبت نام کننده انجام می شود و تصویر کارت ملی هم باید در برنامه بارگذاری شود.
محمودزاده اضافه کرد: پس از امضای فرم ها و قراردادهای در ارتباط با تسهیلات به صورت الکترونیکی، مراحل ثبت نام تکمیل و کارت اعتباری هم به صورت مجازی صادر می شود.
وی با اشاره به اینکه افراد می توانند با رفتن به فروشگاه های منتخب از اعتبار خود استفاده کنند، اظهار داشت: پرداخت در فروشگاه ها هم از راه گوشی تلفن همراه و بارکد خوان انجام می شود.


منبع:

1399/11/30
21:20:24
0.0 / 5
1309
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد