دکورپرداز
دکور پرداز
سازمان حمایت به بانك ها اعلام كرد

پول های بلوکه شده برای طرح خودرو های وارداتی، با حفظ نوبت آزاد شود

پول های بلوکه شده برای طرح خودرو های وارداتی، با حفظ نوبت آزاد شود

دکور پرداز: رییس سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان طی نامه ای به بانک ها، خواهان رفع مسدودی وجوه حساب های طرح اولویت بندی خودرو های وارداتی شد و اصرار کرد که برداشت مبالغ مذکور به منزله انصراف و حذف اولویت در این طرح نیست.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، حسین فرهیدزاده - معاون وزیر صمت و رییس سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان - در این نامه با اشاره به اعلام نتایج اولویت بندی طرح متقاضیان خودرو های وارداتی بوسیله سامانه یکپارچه فروش، اصرار کرد که برمبنای تصمیمات گرفته شده بانکهای عامل باید نسبت به رفع مسدودی حساب وکالتی به مبلغ 500 میلیون تومان مربوط به طرح خودرو های وارداتی به نام این سازمان اقدام نمایند.
بدین سبب وی تاکید کرده که ضمن تسریع در رفع مسدودی حساب کلیه متقاضیان این طرح با رعایت ضوابط و مقررات بانکی درباب پرداخت سود سپرده های مذکور، نسبت به ابلاغ و اطلاع رسانی موضوع به کلیه شعب مرتبط اقدام و نتایج به این سازمان منعکس شود.
طبق اعلام رییس سازمان حمایت برداشت مبالغ مذکور به منزله انصراف و حذف اولویت در این طرح نبوده و چنانچه متقاضیان در طرح های دیگر فروش خودرو شرکت نکنند، می توانند در مهلت مقرر و بر طبق اولویت بندی اعلامی و فرآیندهای مربوطه نسبت به خرید خودروی خود اقدام نمایند.
به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، تا حالا بانکها ۵۰۰ میلیون تومان مسدود شده تعداد خیلی از متقاضیان "انصرافی" خودرو های وارداتی را نیز آزاد و پرداخت نکردند و در نهایت هفته گذشته قائم مقام وزیر صمت نیز در نامه ای خطاب به رییس کل بانک مرکزی خواهان رفع مسدودی حساب وکالتی انصراف دهندگان خودرو های وارداتی شد.
منبع:

1402/01/27
09:55:02
0.0 / 5
256
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد